Zavolejte nám:
+420 776 667 760
Před odběrem krevní plazmy hodně pijte a nejezte tučné jídlo.

Jaké jsou odměny pro dárce plazmy?

Dárcovství krevní plazmy Vám přinese hned několik výhod a odměn. Nejen, že získáte dobrý pocit, že jste někomu pomohli, budete mít pravidelný přehled o svém zdravotním stavu, zároveň za každý odběr získáte finanční náhradu 900 Kč, pokud navíc přivedete svého kamaráda, můžete získat další odměnu.

Finanční náhrada

Po každém úspěšném odběru má dárce nárok na finanční náhradu 900 Kč, která je kompenzací času stráveného na našem centru a prokazatelně vynaložený prostředků spojených s odběrem. Náhrada je dárci vyplacena v hotovosti ihned po úspěšném odběru. Darovat lze jednou za 14 dní, měsíčně si tak každý dárce může přijít na 1 800 Kč.

Výjimku tvoří první a druhý odběr. Za první odběr dostane dárce náhradu 500 Kč a za druhý odběr 1300 Kč (doplatek 400 Kč za první odběr + náhrada 900 Kč za druhý).

100 Kč do rychlého občerstvení pro pravidelné dárce

Dárce, který daruje do 15 dnů od jeho posledního odběru získá navíc ještě kartičku na rychlé občerstvení v hodnotě 100 Kč.

Darujte společně

Přiveďte své kamarády, kteří úspěšně absolvují 2 odběry a dostanete navíc ke klasické finanční náhradě dalších 1000 Kč jako bonus. Stačí, aby doporučený při první návštěvě nahlásil Vaše jméno a po jeho 2 úspěšných odběrech získáváte bonus 1000 Kč.

Bonus se vždy vyplácí po Vašem odběru společně s finanční náhradou za odběr. Doporučit můžete tolik známých, kolik jen chcete.

 

10 000 Kč za nejvíce doporučených dárců

Každý půl rok u nás pravidelně soutěžíme o 10 000 Kč za nejvíce doporučených dárců.

Více informací

Bezpříspěvkové darování

Plazmu můžete také darovat bezpříspěvkově, bez nároku na náhradu 900 Kč. Darováním bez příspěvku získáváte možnost snížit si základ daně o 3 000 Kč za každý odběr až do výše 15 % daňového základu. Za každý odběr lze tedy teoreticky ušetřit na daních 450 Kč.

Máte zájem o dárcovství plazmy?

Přečtěte si více informací a rezervujte si odběr na našem odběrovém místě v Mostě.